Sıkça Sorulan Sorular

acil-psikolojik-danismanlik
 • PsignL nedir?
  PsignL (Psychology & Sign Language), diğer terapi platformlarının aksine online bir kliniktir. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde profesyonel danışmanlık hizmeti sunar.
 • Neden kurumsal psikolojik destek almalıyım?
  Şirket çalışanlarının refahı, şirket başarısının temel taşıdır. Çalışan mutluluğunun şirket büyümesinde en önemli aşama olduğu yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Kurumsal psikolojik destek, çalışanlarının iş-yaşam dengesini koruyarak yaşam kalitesini arttırır ve en yüksek verim ile çalışmalarını sağlar.
 • Psikologlardan nasıl randevu alabilirim?
  https://psignl.com/get/session adresinden dilediğiniz psikoloğu seçerek, şirketinizin seçmiş olduğu paket doğrultusunda indirimli olarak seansınıza başlayabilirsiniz.
 • Psikologlar ile yaptığım görüşmeler gizli kalır mı?
  Evet bahsettiğiniz her şey gizlidir ve kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmaz. Türk Psikologlar derneği Etik Yönetmeliğinin SORUMLULUK başlıklı 2. Maddesine göre ‘’Psikolog, çalışması boyunca hizmet verdiği kişi ve kurumlardan edindiği bilgileri gizli tutmakla yükümlüdür’’. Dolayısıyla sitemizde hizmet veren tüm psikologlar bu konuya gerekli özeni göstermektedir.
 • Kurumsal psikolojik destek hangi hizmetleri içerir?
  Sizin belirleyeceğiniz şekilde kurumunuza özel indirim kodu belirlenir ve çalışanlarınız dilediği zaman, dilediği uzmandan randevu alabilir. Çalışanlarınıza sizin belirleyeceğiniz doğrultuda psikolojik temelli eğitimler ve seminerler düzenleyerek kurumunuzun stratejik hedeflere ulaşmasını kolaylaştırıyoruz. Kurumunuzun; çalışan memnuniyeti, motivasyon, kuruma bağlılık gibi konuları bilimsel yöntemlerle değerlendiriyoruz.
Back to top of page